JAK FUNGUJÍ NOVINKY


K avizování novinek se můžete přihlásit se na adrese novinky@lege.cz. S každým zařazením nové várky zboží (k čemuž momentálně dochází zhruba 6x až 8x ročně) vám zašleme stručný e-mail. Žádná jiná sdělení nikdy zasílat nebudeme a samozřejmě garantujeme, že váš e-mail nikomu jinému neposkytneme.
K registraci stačí samotná e-mailová adresa, z níž zprávu odešlete. Jméno ani jiné kontaktní údaje netřeba uvádět. Do předmětu či textu napište jen: "přihlašuji se" / "odhlašuji se".

NOVINKY jsou vesměs zařazovány pouze na této stránce a až s novou dávkou novinek se přesunují do jednotlivých položek nabídky. Zboží je doplňováno vždy hromadně, ve zcela nepravidelných intervalech.
Pouze v prvních čtyřech sekcích nabídky KNIHY (Lege artis, Koudelka, Klíma, Váchal) plus u všeho, od čeho máme více kusů (standardně tedy třeba u nových knih apod.) jsou přírůstky publikovány souběžně s Novinkami, někdy dokonce naopak i dříve, než jsou zveřejněny tam.

Stejně jako na všech ostatních stránkách KAL u zboží, které máme skladem v jediném exempláři, po jeho objednáni při nejbližší příležitosti doplňujeme poznámku ZADÁNO (titul je sice i nadále možné zkusit rezervovat pro případ, že by ho původní zájemce neodebral, ale je třeba počítat s nevelkou perspektivou úspěchu). Po uhrazení je položka z nabídky odstraněna zcela.

Úvodní menu KAL

Hlavní menu LAW