Suicide Twins


Země původu: UK/USA

Obsazení:
Andy McCoy (gt, voc, banjo, slide gt)
Nasty Suicide (voc)
Andy Metcalfe (piano)
Patricia Morrisson (bs)
Robert Johnson (gt)
Charlie Harper (harmonica)
Bobby Valentino (violin)
Guy B.Parker (trumpett)
Alan Scott (fretless bass)
Ross Elder (drums)
Anastasia Maisoneuve (vocal)
Anita (vocal)

DISKOGRAFIE
Silver Missiles And Nightingales (LP Lick 1986; CD Castle Communications ESM CD 276,1995) /38:40/
(Dance / Heaven Made You / Declaration / Mainline Service / What A Price To Pay / Silver Missiles And Nightingales Coming Down Slow / The Best Is Yet To Come / Sweet Pretending / Countryfied Inner City Blues)

Komentář:
Jednorázový projekt bývalých členů Hanoi Rocks McCoye a Nasty Suicida. K natočení tohoto poloakustického alba si pozvali pár kámošů - mj. Charlie Harpera (ex U.K.Subs, Urban Dogs), Patricii Morrissonovou (ex Gun Club) nebo Andyho Metcalfa (ex Squeeze). Většina materiálu na desce je na pomezí sleaze rocku, country a r&r s velmi ležérním feelingem a střídmým akustickým doprovodem. O produkci se postarali Andy McCoy a Alan Scott v Redwood Studios. Deska vyšla původně na menší značce Lick Records. Následovalo promo turné bez většího ohlasu.
Andy McCoy hrál vedle Hanoi Rocks také s Iggy Popem (na CD King Biscuit Flower Hour), U.K.SUBS, Dave Tregunnou, Michaelem Monroem (ex-voc Hanoi Rocks) a vedl další 2 vlastní skupiny: Cherry Bombz a Shooting Gallery. Vydal dvě sólová alba - koncertní Building To Tradition (2003) a kompilaci Rock N Roll Memorabilia (2CD 2003). Nasty Suicide působil vedle již zmíněných Hanoi Rocks v Demolition 23, Shooting Gallery, hrál s Johnny Thundersem, Patti Palladin, Michaelem Monroem atd.

/PK/


Úvodní strana ZAPOMENUTÉ HUDBY

Hlavní menu LEGE ARTIS NA WEBU