Lege artis na Webu


ODKAZY

Toto je již jen zbytek kdysi rozsáhlé a udržované stránky, která s překotným rozmachem internetu postupně pozbyla na smyslu. Ponecháváme ji zde hlavně kvůli odkazům z našeho vlastního webu. Nic nového ale už nedoplňujeme, pouze zhruba jednou za pět let opravíme či odstraníme linky, které mezitím přestaly fungovat.

Poslední aktualizace: 18. dubna 2016


SPŘÍZNĚNÉ STRÁNKY

TRIGON. Možnost objednání jejich knih přes naše Knihkupectví samozřejmě zůstává nezměněna.

ČESKÁ ASTROLOGICKÁ STRÁNKA vedená Pavlem Turnovským; původní stránka na LAW zůstává zachována už jen kvůli případným odkazům na ni.

HORUS / ALEMBIQ - brněnské nakladatelství a knihkupectví okultní literatury.

FABIO - antikvariát a nakladatelství Pavla R. Vejražky v Lounech - a teď také na světové síti.

eTOVAR - aneb od undergroundu k motorkám. Aktuální inkarnace někdejšího nakladatelství Inverze má i antikvární sekci technické literatury.JINÁ INTERNETOVÁ KNIHKUPECTVÍ A ANTIKVARIÁTY

KOSMAS - aktuality a zásilková služba velkoobchodu, který distribuuje i všechna vydavatelství zúčastněná v našem Knihkupectví (tituly, kterých nám už zbývá jen posledních pár výtisků, však stále najdete jen u nás). Možnost zaslání do zahraničí a platby kartami (VISA nebo Eurocard).

KNIHKUPECTVÍ FIŠER - chvalně známé knihkupectví z pražské Kaprovky.

KNIHY DOBRA - webové stránky knihkupectví paní Dobry Bednářové v Celetné; obchodu tradičně zaměřeného na esoterismus a mystiku.

HLEDAJÍCÍ - nabízí hledajícím zaslání duchovní literatury všeho druhu za trochu kuriosních, nicméně bezesporu lákavých podmínek.

MALVERN - nakladatelství zaměřené na vydávání díla Zdeňka Neubauera, současné náboženské a filosofické literatury i bibliofilí nabízí svou produkci i on-line.

ÜBERICHŮV NOVÝ ULTRAKONCISNÍ PRŮVODCE PRAŽSKÝMI ANTIKVARIÁTY - asi nejkompletní seznam pražských antikvariátů.

ZVAB - souhrnná nabídka především evropských antikvariátů.

ABEBOOKS - souhrnná nabídka především amerických antikvariátů.TYPOGRAFIE A FONTY

STORMTYPE.COM novější komerční stránky někdejší 1. Střešovické písmolijny - nyní STORM TYPE FOUNDRY

PISMOLIJNA.CZ Starší české stránky fungují dnes spíš jen jako rozzcestník.

Na tomto místě uvádíme také několik Frantou Štormem kdysi dávno doporučovaných, ale kupodivu stále živých odkazů s jeho původními komentáři:
Hlavní menu LEGE ARTIS NA WEBU