jak KAL funguje

Zboží je doplňováno vždy hromadně, ve zcela nepravidelných intervalech.

Souhrn všech naposledy zařazených položek najdete na zvláštní stránce NOVINKY. Ta slouží především pro registraci na serverech typu WOKO, které zájemcům vždy obratem avizují, že nová várka zboží je na webu.
Z toho důvodu nejsou na stránce NOVINKY průběžně odstraňovány prodané položky ani opravovány mezitím nalezené chyby, jelikož každá taková změna by samozřejmě generovala falešná hlášení WOKA.
Aktuální stav neprodaných knih je tak pouze v rubrikách Novinky na začátcích jednotlivých sekcí (KNIHY / GRAFIKA / NOSIČE / DATA).

U zboží, které si někdo už objednal, se časem objeví poznámka ZADÁNO - titul je sice i nadále možné zkusit rezervovat pro případ, že by ho původní zájemce neodebral, ale je třeba počítat s nevelkou perspektivou úspěchu. Po uhrazení je položka z nabídky odstraněna zcela.

K prohledávání obsahu otevřené stránky nejlépe slouží prosté Ctrl+F.
Vyhledávání v záhlaví prohledá všechny stránky webu LAW, nikoli jen KAL

Obsah oddílů v rámci stránky je uspořádán hierarchicky - kupříkladu klímovské bibliofilie jsou řazeny v Klímovi, nikoli v nižším oddílu Bibliofilie, v němž se už neopakují (výjimkou jsou jen nové knihy Lege artis zařazené nejprve pohromadě úplně na začátku a podruhé níže v příslušných oddílech).

Nejsme bohužel efektivně schopni evidovat občasné prosby našich zákazníků o subskribce chystaných titulů či provozovat klasickou záznamovou (desideratní) agendu, takže tyto služby raději vůbec nenabízíme.

říjen 2017
Úvodní menu KAL

Hlavní menu LAW